Awarena PMZT – Potencjalny maksymalny zarobek tygodniowy

Awarena PMZT – Potencjalny maksymalny zarobek tygodniowy

Wskaźnik Awarena PMZT pokazuje nam ile maksymalnie pieniędzy możemy zarobić gdybyśmy teoretycznie pracowali przez 7 dni 24 godziny na dobę. Teoretycznie, bo fizycznie nie da się tyle pracować. Pokazuje on tym samym potencjał powiązania proporcjonalnego naszej pracy z czasem.

Są zajęcia, które zajmują np. 2 godziny miesięcznie np. przesłanie dokumentów do księgowości i więcej nie zarobimy pieniędzy jak będziemy pracować więcej niż 2 godziny, bo tu nie mamy więcej zadań. W niektórych pracach jak np. Etat, czy Budowa domu dla firmy budowlanej, które ma umowę o dzieło, czyli ma zbudować dom i jest to kwestia czasu ile im to zajmie. Dlatego możemy policzyć w tym przypadku ile dziennie pracują minut i ile minut zajęło im zbudowanie domu.

Jeśli robili to np. 3 miesiące pracując po 10 godzin dziennie to zarobili przez 3 miesiące określoną kwotę, a nas interesuje kwota jaką by zarobili przez tydzień pracując 24 godziny na dobę i tym samym pokaże nam potencjalny zarobek przy pracy 24/7Przykład 1.

Jeśli ktoś wg wskaźnika Awarena PIC=1, czyli zarabia 1 zł na minutę ale też pracuje np. 1 godzinę na tydzień to Awarena PMZT = 1zł*60=60 zł

Czyli w tej sytuacji nie może pracować więcej niż 1 godzinę, bo jego praca max zajmuje godzinę na tydzień to maksymalnie może zarobić 60 zł na tydzień. To przykład kogoś kto np. wysyła faktury raz w tygodniu i zajmuje mu to godzinę czasu

Przykład 2.

Firma Budowlana wg wskaźnika Awarena PIC = 1, czyli zarabia 1 zł na minutę ( 60 zł na godzinę) to gdy pracuje ona 10 godzin dziennie to zarabia 600 zł dziennie i w ciągu tygodnia jak pracuje także w niedziele to 4200 zł, A Wskaźnik Awarena PMZT = 24*60=1440*7 dni = 10080 zł

W tej sytuacji jakby pracownicy pracowali teoretycznie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu zarobili by 10 080 zł w ciągu tygodnia.

Podsumowanie

Pierwszy przykład i drugi pokazuje taki sam zarobek na godzinę, ale w pierwszym przypadku pracujemy tylko godzinę na tydzień a w drugim 70 godzin, ale teoretycznie gdybyśmy nie musieli zasypiać i się regenerować mogłoby to być 24 h/ 7 dni w tygodniu i tym samym w drugim przypadku zarobimy więcej.

Jak widać w pierwszym przykładzie ten potencjał to 60 zł a w drugim to pracujemy więcej i z każdą minutą zarabiamy więcej czyli potencjał zarobku w korelacji z czasem pracy jest większy, bo pracując więcej zarabiamy więcej, a w pierwszym przykładzie pracujemy więcej a nie zarobimy więcej.

Awarena PMZT – Potencjalny maksymalny zarobek tygodniowy
Awarena PMZT – Potencjalny maksymalny zarobek tygodniowy

Chętnie poznamy Twoje myśli

   Dodaj Odpowiedź

   Strona firmy Awarena Sp. z o.o.
   Logo
   Wózek sklepowy