O nas

o AWARENA
Slide 1
Wzory do realizacji różnych celów

Odkryj Ścieżkę Do Doskonałości z Systemami Awarena

W Awarena Sp. z o.o., naszym celem jest wyznaczanie drogi do realizacji każdego celu z niezrównaną precyzją. Nasze innowacyjne systemy, oparte na unikalnej Skali Doskonałości "DA NIEBO", zapewniają, że każde działanie jest krokiem w stronę perfekcji.

Doskonałość Nie Znaczy Perfekcjonizm

Dążenie do doskonałości to podróż do bycia najlepszą wersją siebie – nie chodzi o bezbłędność, ale o ciągłe usprawnianie. Przygotowując posiłki, stawiamy na perfekcję, ale też uczymy się akceptować i cenić drobne niedoskonałości jako nieodłączny element optymalnego życia.

Slide 1
Awarena logo
Postęp
1%
Systemy informacyjne pokazujące wzór dla doskonałości w każdym elemencie życia
Slide 2
Najważniejsze dla zdrowia i życia
Luksus

Systemy Awarena z poziomu Luksus dotyczą informacji w zakresie dóbr luksusowych oraz w zakresie profilaktyki zdrowia oraz ochrony życia i bezpieczeństwa.
To najważniejsze doskonałe systemy na Ziemii.

Image is not available
Slide 2
Systemy i skale Awarena
O Awarena
Globalne zmiany informacyjne
Komunikacja

Awarena systemy dla komunikacji pokazują nam prawidłowe wzorowe kontakty między ludźmi i jak je osiągnąć oraz komunikacji w aspekcie fizycznym np. dojazdu do celu samochodem czy połączenia telefonicznego

Luksusowy sklep Najlepszy.shop
Doskonałość

Są oparte o skalę doskonałości BLAZARA. Tym samym odpowiednie kryteria pokazują prawidłowy poziom na jakim jesteśmy w danej dziedzinie lub jaki poziom doskonałości mają dobra materialne np. urządzenia lub rzeczy.

Precyzja
Powstawanie

Wiedza o którą oparte są systemy i skale AWARENA pochodzi od najwyższych w skali źródeł informacji a tym samym mamy dostęp do wiedzy PREMIUM, która pokazuje na wzorowe poziomy ideału. Autorski algorytm oblicza poziom punktów, które określają jak blisko jesteśmy ideału. Łączymy je z najlepszymi systemami na świecie w zakresie przypomnień i zarządzania celami.

Systemy Awarena - doskonałość we wszystkim!
Piękne, czytelne i zrozumiałe

Poziom w skali doskonałości Blazara są określone w kolorach oraz procentach i nazwach. Każdy poziom też określamy jest z dokładnością do 3 miejsc po przecinku. Każdy system to jak gra i zabawa w której po prostu staramy się dojść do najwyższego poziomu (LEVELU). W Skali Blazara jest to TĘCZOWY BLAZAR (100% pkt = Doskonałość)

Slide 3
Adres

Nazwa: Awarena Sp. z o.o.
KRS: 0001095536
NIP: 7011196045
REGON: 528134252

Adres siedziby
 Ul. Hoża 86 / 410, 00-682 Warszawa, Polska

Strona firmy Awarena Sp. z o.o.
Logo
Wózek sklepowy