O nas

Slide 1
Doskonałość i wzorowe systemy oraz skale

Dążenie do doskonałości to nie perfekcjonizm tylko cel bycia najlepszą wersją siebie i dążenie do optymalnego życia np. robiąc danie staramy się aby było ono perfekcyjne a nie średnie lecz gdy nam nie wychodzi to akceptujemy to jako element drogi do celu zgodny z naturą 🙂

Slide 1
Awarena logo
Postęp
1%
Systemy informacyjne pokazujące wzór dla doskonałości w każdym elemencie życia
Slide 2
Najważniejsze dla zdrowia i życia
Luksus

Systemy Awarena z poziomu Luksus dotyczą informacji w zakresie dóbr luksusowych oraz w zakresie profilaktyki zdrowia oraz ochrony życia i bezpieczeństwa.
To najważniejsze doskonałe systemy na Ziemii.

Image is not available
Slide 2
Systemy i skale Awarena
O Awarena
Globalne zmiany informacyjne
Komunikacja

Awarena systemy dla komunikacji pokazują nam prawidłowe wzorowe kontakty między ludźmi i jak je osiągnąć oraz komunikacji w aspekcie fizycznym np. dojazdu do celu samochodem czy połączenia telefonicznego

Luksusowy sklep Najlepszy.shop
Doskonałość

Są oparte o skalę doskonałości BLAZARA. Tym samym odpowiednie kryteria pokazują prawidłowy poziom na jakim jesteśmy w danej dziedzinie lub jaki poziom doskonałości mają dobra materialne np. urządzenia lub rzeczy.

Precyzja
Powstawanie

Wiedza o którą oparte są systemy i skale AWARENA pochodzi od najwyższych w skali źródeł informacji a tym samym mamy dostęp do wiedzy PREMIUM, która pokazuje na wzorowe poziomy ideału. Autorski algorytm oblicza poziom punktów, które określają jak blisko jesteśmy ideału. Łączymy je z najlepszymi systemami na świecie w zakresie przypomnień i zarządzania celami.

Systemy Awarena - doskonałość we wszystkim!
Piękne, czytelne i zrozumiałe

Poziom w skali doskonałości Blazara są określone w kolorach oraz procentach i nazwach. Każdy poziom też określamy jest z dokładnością do 3 miejsc po przecinku. Każdy system to jak gra i zabawa w której po prostu staramy się dojść do najwyższego poziomu (LEVELU). W Skali Blazara jest to TĘCZOWY BLAZAR (100% pkt = Doskonałość)

Slide 3
Adres

Daniel Antoniów Blazar
Polska
NIP: 7931526593